Online Books
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your Place For Reading
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
BaRbIe WaNtS tO bE mE
Четец
Четец
BaRbIe WaNtS tO bE mE


Брой мнения : 29
Age : 29
Registration date : 23.06.2009

BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс EmptyВто Юни 23, 2009 10:05 am

Казвам се Ива. На 13 съм. Имам сестра, която е превъплъщение на дяволчето с белите крилца. Семейството ми.. Хм. Разбираме се колкото да ядем заедно, да си побъбрим. Абе нормално е обаче не говоря с тях за гаджета, освен ако не съм твърде депресирана и да не мога да си излея мъката дори на приятелите си. Като заговориме за приятели. Страшно много държа на тях. Голям минус е, че искам да съм приятелка с всички, което се оказва трудно, но успявам поне да бъда в добри отношения с всички момичета от класа си. Имаме две приятелки, на които държа много, въпреки че с едната от тях се караме твърде много, а другата е Телец, а аз Близнаци, така че не трябва да се разбираме много, но явно аз съм с бъг в системата. Ха как звучи. Обичам си ги и двете. Ако трябва да избера между пазаруването и стоенете вкъщи с книга и компютър бих избала второто, не защото съм затворена в себе си, нищо подобно. Просто обичам да съм сама. Всъщност тва зависи от настроението ми де. Друго какво мога да кажа за мене. Имала съм около 5 гаджета засега, като последното беше човекът , с който изживях едни от най-яките неща в живота си поне досега. Организирана съм, когато искам. Уважавам всички, които ме уважават. Обичам всички, които ме обичат (може би и тези, които не ме обичат). Голям фен съм на Сагата Здрач. Ето как се запалих за Здрач. В края на първия срок едни момичета ходиха на кино да го гледат. поканиха ме и аз им казаха:
- Вампири? Да бе. Тръгнах!
Те не казаха нищо и отидоха. После едната от най-добрите ми приятелки взе и прочете първата книга наведнъж и каза, че е жестока. Не и повярвах особено, защото с нея почти никога не сме на едно мнение. После майка ми прочете и четирите за 2 седмици. Е явно това заслужава да се прочете. Щом тя ги прочете значи наистина е яко. Не че тя не чете, обаче не обича сълзливи романтики, а тази я грабна. Прочетох книгите на компа на български. След това започнах първата на английски, но нервите не ми стигнаха и казаха на мама да ми вземе книгата. Тя ми купи и трите излезли на български. Препорочетих ги. Сега с нея всеки ден сме в нета търсейки още информация за героите и актьорите. Запалих и още една приятелка, с която също говорим много за нея. След това открих още хора, с които да си бъбрим за Здрач. Има два форума, където прекарвам по-голямата си част от времето. А забравих да каж, че съм от София и уча в СМГ. Айде сега ако имате въпроси - давайте. :)
Върнете се в началото Go down
BirdOfTheDarkneSs
Четец
Четец
BirdOfTheDarkneSs


Брой мнения : 74
Age : 30
Registration date : 13.06.2009

BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс EmptyВто Юни 23, 2009 10:39 pm

Хай ^^ Как си? Надявам се добре Laughing Ъм няколко въпросчета да искаш? Дамз, предполагам Hihi Имаш ли котка? Какво мислиш за убийствата на животни? Ядеш ли месо? Обичаш ли таратор? Силна музика или слаба? Коя от двете думи: плач/реч предпочиташ? Гледала ли си филма "Паник стая". Ъм... айде стига, че леглото ме зове BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс 907189
Върнете се в началото Go down
Amairo
Главен Редактор
Главен Редактор
Amairo


Брой мнения : 3494
Age : 33
Местожителство : Bulgaria
Registration date : 31.10.2008

BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс EmptyВто Юни 23, 2009 11:31 pm

Здравей... flower

1. Любимата ти песен?
2. Любим филм?
3. Любим герой от Здрач?
4. А от ХП?
5. Опиши се с 5 думи.
Върнете се в началото Go down
https://online-books.bulgarianforum.net
BaRbIe WaNtS tO bE mE
Четец
Четец
BaRbIe WaNtS tO bE mE


Брой мнения : 29
Age : 29
Registration date : 23.06.2009

BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс EmptyСря Юни 24, 2009 1:39 pm

Цитат :
Хай ^^ Как си? Надявам се добре Laughing Ъм няколко въпросчета да искаш? Дамз, предполагам Hihi Имаш
ли котка? Какво мислиш за убийствата на животни? Ядеш ли месо? Обичаш
ли таратор? Силна музика или слаба? Коя от двете думи: плач/реч
предпочиташ? Гледала ли си филма "Паник стая". Ъм... айде стига, че
леглото ме зове
BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс 907189


Здрасти! Супер съм! Искам въпросчета..
Нямам котка, защото не обичам котки.
Убийството на животни е ужаснооо. Освен ако не са комари, защото много сърби след това.
Ям..Въпреки че не обичам да се убиват животни трябва да се храня, а само с трева не се получава
Плач..Твърде много съм плакала, така че това ми се струва дума от ежедневието, а и сега колкото и да искам не мога да се разплача така лесно, както преди половин година да речем.
Гледах го до половината и там Крис играе хипер яко. Всъщност тя винаги играе така, де..
Еми добре! Чао-чао!!
Върнете се в началото Go down
BaRbIe WaNtS tO bE mE
Четец
Четец
BaRbIe WaNtS tO bE mE


Брой мнения : 29
Age : 29
Registration date : 23.06.2009

BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс EmptyСря Юни 24, 2009 1:43 pm

Ms Deutschland написа:
Здравей... flower

1. Любимата ти песен?
2. Любим филм?
3. Любим герой от Здрач?
4. А от ХП?
5. Опиши се с 5 думи.

Здрасти и на теб!
1. Ами нямам любима песен, но харесва много песничките на Nightwish.
2. Здрач води класацията, след това може би Говори
3. Труден въпрос. Харесвам Алис, но понякога е твърде натрапчива. Харесва Едуард, но понякога е твърде предпазлив. Харесвам Бела, но е твърде срамежлива. Харесвам Емет, но е понякога не разбира кога трябва да спре. Но общо взето това са ми любимите герои и нещата, които не харесвам в тях.
4. Ами Хармаяни, въпреки че си пада малко зубър.
5. Весела, непредсказуема, импулсивана, твърдоглава, обичаща..
Върнете се в началото Go down
BirdOfTheDarkneSs
Четец
Четец
BirdOfTheDarkneSs


Брой мнения : 74
Age : 30
Registration date : 13.06.2009

BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс EmptyПет Юни 26, 2009 12:32 pm

Айде ти ще се отървеш от въпроси свързани със сексуалните взаимоотношения... Все пак си още на 13 Very Funny Не искам да те опорочавам, ако все още не си Laughing

1. Изброй ми едно качество, едно единствено, което трябва да притежава човек, за да го харесаш. Обясни и защо Wink
2. За какво мечтаеш напоследък?
3. Любима поп-фолк песен?
4. Кое е най-голямото изкушение за теб?
Smile
5. Коя е песента на живота ти?
6. С какво би желала да те запомнят околните?
7. Изгрев или залез?
8. Оприличи се на едно животно
Very Funny
9. Обичаш ли да мечтаеш?
10. По твое мнение можеш ли да пазиш тайна
Wink
11. Държиш ли на обещанията си?
12. Закъсняваш ли за срещи?
13. Как реши да се регистрираш тук
BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс 163217
14. Какво мислиш за приятелството?
15. Какво за теб е любовта?
16. Влюбена ли си?
BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс 428445
17. Вярваш ли в призраци, духове и извънземни?
18. Мислиш ли, че Бог съществува? Защо?
19. Какъв е смисълът на твоя живот?
20. Кой носи бебетата?
Laughing
21. Ако докато спиш ти боядисат косата зелена ще се разсърдиш ли?
22. Пиеш ли бира?
23. Пушиш ли?
24. Опитвала ли си някакъв вид наркотици?
25. Умееш ли да готвиш?
Май се поолях. Айде стигат за сега толкова
Hihi Hihi
Върнете се в началото Go down
Amairo
Главен Редактор
Главен Редактор
Amairo


Брой мнения : 3494
Age : 33
Местожителство : Bulgaria
Registration date : 31.10.2008

BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс EmptyСъб Юни 27, 2009 1:21 pm

1. ХП или Здрач?
2. Кой филм гледа последно?
3. Огън или вода?
4. Какъв жанр музика предпочиташ да слушаш?
5. Имаш ли домашен любимец?
6. Ако да, как се казва?
7. Опиши някоя интересна случка от живота ти?
8. От къде разбра за форума?
Върнете се в началото Go down
https://online-books.bulgarianforum.net
BaRbIe WaNtS tO bE mE
Четец
Четец
BaRbIe WaNtS tO bE mE


Брой мнения : 29
Age : 29
Registration date : 23.06.2009

BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс EmptyПон Авг 03, 2009 3:56 pm

Благодаря, че си толкова добронастроена към моите сексуални взаимоотношения. Hihi Hihi
1. Изброй ми едно качество, едно единствено, което трябва да притежава човек, за да го харесаш. Обясни и защо - За да харесам някого той трябва да...трябва да бъде себе си. В смисъл няма нужда да се преструва, за да го харесам, защото тогава няма никакъв начин да го харесам.
2. За какво мечтаеш напоследък? - Май за малко здрав сън. В смисъл тея дни не мога да спа като хората.
3. Любима поп-фолк песен? - Не слушам чалга..
4. Кое е най-голямото изкушение за теб? - Басейн с шоколад - да не си помислите, че съм зависима, просто го обожавам.
5. Коя е песента на живота ти? - Не съм много сигурна, но мисля, че е Because of you на Кели.
6. С какво би желала да те запомнят околните? - С някое качество, предполагам.
7. Изгрев или залез? - Залез
8. Оприличи се на едно животно - Мечеее
9. Обичаш ли да мечтаеш? - Какво друго да правя в суровата реалност?!
10. По твое мнение можеш ли да пазиш тайна - Мога и още как..
11. Държиш ли на обещанията си? - Винаги, освен ако са да си науча уроците..
12. Закъсняваш ли за срещи? - Почти винаги
13. Как реши да се регистрираш тук - Видях го в един РП форум..
14. Какво мислиш за приятелството? - Нещо без, което не може.
15. Какво за теб е любовта? - Ако кажа животът ми, твърде ли ще е пресилено?
16. Влюбена ли си? - Сега не съм влюбна, а заинтирувана. Ще видим понататък..
17. Вярваш ли в призраци, духове и извънземни? - Призраци и извънземни - не, но в духове вярвам.
18. Мислиш ли, че Бог съществува? Защо? - Съществува. Не мога да обясня защо. Все едно да те питат защо обичаш майка си. То е нещо свято..
19. Какъв е смисълът на твоя живот? - Не мисля, че още съм открила смисълът на ивота си.
20. Кой носи бебетата? - Чичо Штъркел Laughing Laughing Laughing
21. Ако докато спиш ти боядисат косата зелена ще се разсърдиш ли? - Нем. Всъщност зависи кой де, но ще е забавно.
22. Пиеш ли бира? - Не ми харесва какъв вкус има.
23. Пушиш ли? - Не, но и никога няма да пропуша, или поне се надявам.
24. Опитвала ли си някакъв вид наркотици? - Нее..Освен, ако любовта се брои за наркотик..
25. Умееш ли да готвиш? - Ако искаш да те отровя - заповядай..
Май се поолях. Айде стигат за сега толкова - Не си прекалила, споко! Smile

Върнете се в началото Go down
BaRbIe WaNtS tO bE mE
Четец
Четец
BaRbIe WaNtS tO bE mE


Брой мнения : 29
Age : 29
Registration date : 23.06.2009

BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс EmptyПон Авг 03, 2009 3:58 pm

1. ХП или Здрач? - Здрач
2. Кой филм гледа последно? - Лиглите
3. Огън или вода? - Вода
4. Какъв жанр музика предпочиташ да слушаш? - Поп, рок и метал
5. Имаш ли домашен любимец? - Имах пет папагалчета, ама измряха..
6. Ако да, как се казва? - Не си спомням..
7. Опиши някоя интересна случка от живота ти? - Да речем, трябваше да съм на рожден ден на един приятел, но не ми се ходеше и с парите, които мама ми беше ала за подарък ходихме с една приятелка да вземем храна и напитки и направихме купон у тях.
8. От къде разбра за форума? - От един друг..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс   BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс Empty

Върнете се в началото Go down
 
BaRbIe WaNtS tO bE mE - Ивс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Online Books :: Free zone :: Нека да се запознаем...-
Идете на: