Online Books
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Your Place For Reading
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кръговрат на разрухата - (коментари)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Nadenceto22
Четец
Четец
Nadenceto22


Брой мнения : 78
Age : 30
Registration date : 13.06.2009

Кръговрат на разрухата - (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Кръговрат на разрухата - (коментари)   Кръговрат на разрухата - (коментари) EmptyВто Юни 23, 2009 7:29 am

Това е една история, в която съм положила много усилия и желание. От всички, може би тя ми е най на сърце, което може би ще си проличи, не знам... Ето и тук ще пусна резюмето :)

Резюме:

Една история за сила. Една история за мощ. За болката и любовта, за живота и съдбата. За кръговрата на съществуването ни. Разказ за душата и борбата, борба със съдбата, с хората и най-вече със самите нас. Серина е изправена пред всички премеждия, пред всяка възможна битка, но най-страшната се оказва битката със самата нея, борбата срещу това което е там, вътре в нея, в душата и съзнанието. Историята на едно момиче, което е облагоделствено и наказано да вкуси от всяко човешко чувство, от най-невинното до най-порочното, от най-слабото до най-силното, от най-прекрасното до най-болезненото. И всичко това в рамките на краткия й човешки живот. Но дали наистина ще се окаже толкова кратък? Дали наистина е толкова крехък?
Върнете се в началото Go down
http://muse.forumotion.net/forum.htm
Amairo
Главен Редактор
Главен Редактор
Amairo


Брой мнения : 3494
Age : 33
Местожителство : Bulgaria
Registration date : 31.10.2008

Кръговрат на разрухата - (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръговрат на разрухата - (коментари)   Кръговрат на разрухата - (коментари) EmptyВто Юни 23, 2009 10:02 am

Направо не знам какво да кажа. Историята ти толкова много ме завладя, че чак се разплаках. И тук пак да си кажа - много си добра. Май току-що открих новият си любим автор. Чакам продължението.
Върнете се в началото Go down
https://online-books.bulgarianforum.net
BaRbIe WaNtS tO bE mE
Четец
Четец
BaRbIe WaNtS tO bE mE


Брой мнения : 29
Age : 29
Registration date : 23.06.2009

Кръговрат на разрухата - (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръговрат на разрухата - (коментари)   Кръговрат на разрухата - (коментари) EmptyВто Юни 23, 2009 10:54 am

Страхотнтое! Просто нямам думи. Туко-що откривам, че върху клавиатурата има няколко покри петънца. Не знам как пишеш така, но не иска и да знам. Просто е велико. Браво! Чакам продължението.
Върнете се в началото Go down
Nadenceto22
Четец
Четец
Nadenceto22


Брой мнения : 78
Age : 30
Registration date : 13.06.2009

Кръговрат на разрухата - (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръговрат на разрухата - (коментари)   Кръговрат на разрухата - (коментари) EmptyВто Юни 23, 2009 2:12 pm

Благодаря много и на двете ви!
Вие сте се просълзили, докато сте чели, аз също определено се разплаках, докато го писах!
Това е единственото произведение, в което съм си позволила да намеся събития от собствения си живот и явно се е получило добре, за което много се радвам!
Вие, момичета, ми върнахте стимула да пиша по тази история и в най-скоро време ще напиша следващата глава, просто сега имам малко проблеми с очите и след като се оправя с това ще обърна внимание на тази история, която толкова обичам :)
Върнете се в началото Go down
http://muse.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





Кръговрат на разрухата - (коментари) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръговрат на разрухата - (коментари)   Кръговрат на разрухата - (коментари) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кръговрат на разрухата - (коментари)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Online Books :: Разни и разнообразни :: Лично творчество-
Идете на: